Pronájem bytu 2+1, 70 m2, Ostrava, ulice Jílová

Nabízíme k pronájmu zařízený přízemní byt o velikosti 2+1 a výměře 70 m2, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz, ul. Jílová.

Ze vstupní chodby bytu vedou vlevo dveře do prostorné koupelny se dvěma umyvadly, sprchovým koutem a toaletou. Další dveře vedou do čtvercové kuchyně, která je vybavena kuchyňskou linkou s varnou deskou, lednicí s mrazákem a kuchyňským stolem a židlemi.

Z chodby doprava vedou dveře do dvou průchozích pokojů, které jsou vybavené postelemi a skříněmi.

Na podlahách bytu jsou koberce, v koupelně keramika.

Byt má podružný elektroměr a vodoměr. Díky bezbariérovosti je byt vhodný např. pro starší lidi, kteří by případně využili i posezení za domem. Zájem o dlouhodobý pronájem je výhodou. V domě lze případně využít i nebytové prostory. Byt je vybaven úspornými LED světly.

Součástí pronájmu je vyhrazené, oplocené parkovací stání za domem. Zastávka MHD: 1 min. chůze, dálnice: 1 km, vlakové nádraží: 1,5 km, centrum: 3 km. Měsíční nájemné 7.000,- Kč, vč. tepla, + poplatek za energie a služby 1.500,- Kč. Vratná jistina 14.000,- Kč. Provize RK 8.470,- Kč.

Pokud budete mít zájem o prohlídku, nebo o podrobnější informace k této nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat KDYKOLIV, VEČER I O VÍKENDU.

RE/MAX Profit

Masarykovo nám. 5/5, Moravská Ostrava a Přívoz, 702 00