Prodej RD/chalupy 2+1 - Ryšín u Rakovníka

Nabízíme k prodeji útulný RD/chalupu 2+1 s garáží a okrasnou zahrádkou na pozemku 432 m2. VIDEO: http://youtu.be/URhkxB0tSjo
Nemovitost, která je současnými majiteli využívaná jen k rekreačním účelům, se nachází v romantickém údolí Rakovnického potoka, 500m od železniční zastávky Chlum u Rakovníka. Dům je stavebně technicky v pořádku, po průběžné rekonstrukci, pečlivě udržovaný. Je téměř celý podsklepený, suchý, zapuštěný do mírného svahu. V přízemí jsou technické prostory, jako nová garáž a 3 další různě velké sklady, včetně uhelny. Do patra, kde jsou vzdušné a prostorné obytné místnosti se jde venkovními schody přes balkon do předsíně 4m2. Odtud vedou dveře do ložnice 23m2, koupelny 4m2 s WC a el.boilerem, dále pak do kuchyně 18m2. Z kuchyně se vchází do obývací ložnice 26 m2 a také na dvorek za domem, který je v úrovni patra. K vybudování dalších místností se nabízí půda. Topení je lokální na TP, jímka, voda přímo z pramene ve skále - připravuje se napojení na veřejný vodovod Naprosté soukromí poskytuje za domem zčásti vydlážděný dvorek s letním posezením u krbu. Pozemek je kompletně oplocený s vybudovaným systémem opěrných zdí a podezdívek. Za domem stojí nový, velký dřevník. Televize – satelit.
Příjezd až k chalupě po asfaltu. Údolím vede cyklostezka Rakovník – Křivoklát. Objekt je obklopen zelení, umístění na hranici CHKO Křivoklátsko s výhledem na zalesněné stráně zaručuje klid pro odpočinek i pro trvalé bydlení.
Občanská vybavenost v Rakovníku. Volný ihned, prohlídky po dohodě.

RE/MAX G8 Reality

Kleinerova 1466, Kladno, 272 01