Novostavba 4+kk B/G/S 110,8 m2, Rezidence Livewell.

Nabízíme k prodeji prostorný byt 4+kk č. 328 o celkové ploše 110,8 m2 s balkony a sklepem. Byt se nachází ve 2. podlaží v projektu Rezidence Livewell. Plocha balkonů je 17 m2 a plocha sklepa 5 m2 . K bytu je možno přiřadit garážové stání umístěné v podzemním podlaží nebo před domem . Novostavba Rezidence Livewell vznikne jako 4 budovy, přibližně se 100 bytovými jednotkami od 1+kk do 4+kk v energetické třídě B. Moderní vzhled a zajímavě řešené bytové jednotky včetně balkonů, lodžií, rozsáhlých teras nebo předzahrádek osloví každého klienta, který preferuje moderní styl bydlení. Termín dokončení stavby je plánován na podzim 2020.
Rezidence Livewell se vyznačuje výbornou dopravní dostupností a sportovním či kulturním vyžitím v blízkosti svého bydlení. V místě se nachází celá řada obchodů, služeb a restaurací, zejména základní škola v těsném sousedství je velkým bonusem .
Měsíční splátka hypotéky činí 15119 Kč. Splátka zahrnuje celkovou cenu bytu, nezahrnuje cenu přiřazeného garážového stání a kuchyňské linky. Platí při financování 70% kupní ceny HYPOTÉKOU REZIDENCE LIVEWELL, doba splácení 30 let, úroková sazba 2,89 %. Uvedení výše měsíční splátky není návrhem na uzavření smlouvy (nabídkou) a nezakládá právo na poskytnutí úvěru.

LiveWell s.r.o.

Táborská 2467, Pelhřimov, 393 01