Rodinný dům 4 + kk, Užitná plocha 190 m2, pozemek 1 424 m2

Roubená chalupa jako z Krkonošských pohádek, vhodná pro rekreaci i stálé bydlení, stojí na pěkném místě v podhůří Jizerských hor. V přízemí se nachází velká světnice s kuchyní, 1 ložnice, koupelna a samostatná toaleta, zádveří s černou kuchyní a technická místnost. V patře jsou 2 prostorné ložnice. Dům je částečne podsklepen.
Majitelé dbali při všech opravách a úpravách na zachování původního rázu nemovitosti. Součástí vybavení jsou masivní podlahy a původní dveře (v přízemí), dřevěná okna, kachlová pec. Vytápění je elektrické. Dům vyžaduje částečnou rekonstrukci (zejména koupelny), ale je plně obyvatelný bez nutnosti sanace konstrukčních prvků.
Roubenka stojí v místě s řídkou zástavbou, avšak není na samotě. Blízko je do turisticky vyhledávaného místa Černá Studnice, které má dlouhou tradici ruční výroby bižuterie z korálků. Občanská vybavenost (mateřská a základní škola nebo potraviny) je 5 minut jízdy, kompletní služby pak v blízkém Jablonci nad Nisou. V okolí jsou běžecké tratě, cyklotrasy a mnoho výletních cílů, v krátké dojezdové vzdálenosti jsou lyžařská centra v Jizerských horách i Krkonoších.
Interiér 190 m2, zastavěná plocha 241 m2, zahrada 1 183 m2, pozemek 1 424 m2.

SVOBODA & WILLIAMS s.r.o.

Na Perštýně 362/2, Praha 1 - Staré Město, 110 00