Pronájem bytu 1+kk, 27 m2

Dovolujeme si Vám nabídnout příjemně řešený byt o dispozici 1+kk s užitnou plochou 27 m2 v projektu Unicity Living.

Jihovýchodně orientovaný byt je umístěn ve druhém nadzemním podlaží a je plně vybavený moderním nábytkem. Byt disponuje obývacím pokojem s kuchyňským koutem, samostatnou koupelnou a předsíní. Novostavba je zařízena nadstandardním vybavením a každý byt je moderně zařízený vestavěným nábytkem, kuchyňskou linkou, postelí a pracovním stolem, přičemž se v rámci interiérového designu klade důraz na detail.

Nový byt 1+kk se nachází v moderních rezidenčních domech Unicity Plzeň v ulici Technická v bezprostřední blízkosti Západočeské univerzity v Plzni, s výbornou dopravní dostupností do centra města a nedaleko Borského parku. První fáze nových bytů byla dokončena v roce 2018.

Nájemní byt 1+kk je součástí projektu Unicity Living, který od roku 2019 představuje komfortní nájemní bydlení s nadstandardními benefity včetně široké škály služeb a individuálního přístupu ke každému nájemníkovi. Ve vnitrobloku i v okolí domů se nabízí příjemné prostředí s udržovanou zelení, která doplňuje koncept zdravého bydlení (fitness, jóga místnost, sdílená zahrada či půjčování kol).

Cena nájmu činí 11 000 Kč/měsíc + poplatky (včetně elektřiny a internetu) ve výši 2 100 Kč při obsazení bytu 1 osobou.

Daramis Development s.r.o.

Jankovcova 1595/14, Praha 7 - Holešovice, 170 00