Pronájem slunného bytu 2+1 v Plzni Bolevci.

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 o podlahové ploše cca 48 m2, jenž se nachází ve čtvrtém patře panelového bytového domu v ulici Krašovská v Plzni, Bolevci.

Byt se skládá z předsíně , chodby, prostorného obývacího pokoje, menšího pokoje, kuchyně, šatny, koupelny, samostatného WC a lodžie viz. plánek bytu.
K bytu přináleží sklep v suterénu domu.

Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem, lednicí s mrazákem a mikrovlnou troubou.
Další nábytek, který je vyobrazen na fotografiích bude v bytě zůstávat.

Podlahy pokrývá linoleum, v koupelně a na WC je položena keramická dlažba.
Vytápění bytu i ohřev vody zajišťuje Plzeňská teplárenská, je tedy dálkové.

Co se týče plateb, k základnímu nájemnému ve výši 8. 900 Kč, je nutné připočítat 1. 400 Kč zálohu na služby za jednu osobu, za každou další osobu se připočítává 600 Kč a zálohu na elektřinu, která se bude převádět na nájemce bytu. Peněžitá jistota, neboli kauce je stanovena na částku 18. 000 Kč. Provize RK činní jedno měsíční nájemné + DPH, to jest 10. 769 Kč.

V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, lékařů, školy, mateřské školky a zastávek MHD. V blízkém okolí naleznete také les, soustavu boleveckých rybníků nebo Košutecké jezírko a zastávka MHD je vzdálena cca 100 m.

Pro bližší informace nebo sjednání prohlídky mě prosím kontaktujte na níže uvedeném telefonním čísle či emailu, ráda Vám poskytnu veškeré inf

RE/MAX G8 Reality

Francouzská třída 15, Plzeň , 326 00