Prodej domu 5+kk Poděbrady

Vřele doporučujeme ke koupi udržovaný rodinný dům v Poděbradech v klidné čtvrti Pátecká. Hezké místo, výhled, zahrada. Nachází se na konci zástavby rodinných domů. Dům je patrový , dispozice 5+1, zastavěná plocha 106 m2, pozemek 401 m2, obytná plocha 132 m2 + garáž 16,5 m2, krytá terasa 3,8 m. Dům je obklopen vzrostlou udržovanou zahradou, která skýtá v zadní části maximální soukromí na terasách. V přízemí domu se nachází vstupní předsíň, hala se schodištěm do prvního patra, obývací pokoj spojený s kuchyní, pracovna, spíž, WC a technická místnost. Na obývací pokoj navazuje terasa, další terasa je vzadu za domem.
Do patra vedou dřevěné schody, zde se nachází 3 pokoje a koupelna s WC. Ve dvou pokojích jsou po jedné stěně vestavné skříně. Součástí jednoho pokoje je balkon. V domě je rovněž malá půda a garáž, před garáží další jedno stání pro vozidlo.
Topení je zajištěno plynovým kotlem, dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Zahradu je možné zalévat z vlastní studny.
Dům byl postaven v roce 1996, v r. 2007 proběhla rekonstrukce fasády a plynového kotle.
Bydlení v této lokalitě poskytuje výhody bydlení ve městě, zároveň je však v okolí krásná příroda, lesy, cyklostezka pro výlety na kolech a bruslích po březích Labe. Před domem je zastávka MHD, nádraží je vzdáleno cca 1 km, výborné spojení do Prahy vlakem nebo autem po dálnici D 11.

Miroslava Zemanová

Slezská 981/57, Praha 3 - Vinohrady, 130 00