Chata se studnou na vlastním pozemku k rekreačním účelům "Gisela"

se nachází v intravilánu obce Lhota Veselka/Postupice u Benešova v klidném prostředí malé osady a je obklopena klidem a přírodou, poblíž vodní plochy.
Montovanou stavbu dodával svého času (prostřednictvím prodejny Tuzex) St.podnik zahraničního obchodu do období 70 /80 let.
V tomto případě byla chata smontována na vyvýšených základech a tím nad rámec standardního provedení získala navíc i technické zázemí a skladovací prostor. Naopak podkroví má (s ohledem na maximální výšku 125cm) limitované možnosti využití a jeho plocha není do obytného prostoru započtena. Dodatečně byla chata v rámci průběžné údržby vylepšena posuvným zasklením verandy, dlažbou a dalšími úpravami rozšiřujícími příjemné užívání. Ohřev vody řešen bojlerem, rozvod vody zajišťuje čerpadlo.
Na pozemku se nachází vzrostlá udržovaná zeleň, skýtající vyšší stupeň soukromí, výhodou krajního pozemku s přístupem z obecní cesty je i studna s pumpou a vydatným pramenem. Prostor pro parkování odstínil předěl zeleně umožňující nerušené posezení u grilování. V létě je umístěn bazén pro příjemné osvěžení, okolí umožňuje sběr lesních plodů, houbaření, rybolov, výlety po okolí, památkách, sport a mnohé další aktivity.
Pro bližší výměnu informací - kontaktujte prosím makléře nabídky.

RE/MAX Living

Hrnčířská 2456, Česká Lípa, 470 01