Byt 1+kk, 30,5 m2, Praha 6 Hradčany

Exkluzivně nabízíme prodej bytu 1+kk k rekonstrukci o velikosti 30,5 m2, v historické čtvrti hlavního města - Hradčany, ul. Pod baštami. Byt se nachází v 5. NP udržovaného bytového domu s nově nainstalovaným výtahem. Je dispozičně zajímavě vyřešen: světlá ložnice s výhledem do klidného vnitrobloku, kuchyňský kout s koupelnou a sprchou, komora s dostatkem úložného prostoru, chodba a samostatná toaleta.
K bytu patří také spoluvlastnické podíly na společných prostorech domu, které se pronajímají, a přináší tak majiteli bytu zisk cca 17.750 Kč/rok.
Lokalita bytového domu má výbornou dopravní dostupnost – 1 minutu chůze na Metro A Hradčanská, zastávku tramvaje Hradčanská s pravidelnými linkami č. 1, 2, 7, 8, 14, 18, 20, 25, 26, 91, 96 a 97. Okolí disponuje veškerou občanskou vybaveností - Hradčanská Office Center na ulici Milady Horákové, potraviny TESCO EXTRA, Delmart, DM Drogerie, pobočka České spořitelny, lékárna, fitness centrum a jiné. Hradčany jsou překrásná čtvrt v sousedství Pražského hradu s množstvím náměstí a zelených parků, jako například Park Chotkovy sady, Park Charlotty Garrigue Masarykové, a v neposlední řadě nejvýznamnější Královská zahrada v areálu Pražského hradu. V docházkové vzdálenosti se nachází Park Letná. Přijďte se sami přesvědčit o výhodách bydlení v této lokalitě a kontaktujte makléře.

CENTURY 21 Premium

Zlatnická 1582/10, Praha 1 - Nové Město, 110 00