Byt 1+KK v moderní novostavbě v Hloubětíně, 34 m2 + balkon 4 m2

Nové byty na Praze 9 u stanice metra B - Hloubětín. Již 54 % prodáno.
Nabízíme k prodeji byt 1+KK o rozloze 34 m2 s balkonem ve 2 podlaží projektu „Rezidence Hloubětín“. Bytový dům s výtahem nabídne 36 bytů nebo ateliérů s dispozicemi 1+kk až 3+kk, některé s vlastním parkovacím stáním přímo před domem. Většina bytů má vlastní balkony nebo terasu s pěknými výhledy do zámeckého parku. Součástí projektu jsou i tři komerční prostory, vhodné např. pro účely kavárny, čajovny, dětského koutku aj.
K bytu je možné dokoupit parkovací stání od 272 250,- Kč vč. DPH a sklep v od 85 971,- Kč vč. DPH.
Pro tento projekt jsme zvolili provedení ve vysoké kvalitě standardu ”COMFORT” s plovoucími podlahami v místnostech, obklady, dlažbou a sanitou v koupelnách. Další vylepšování vybavení interiérů si můžete sami nastavit pomocí klientských změn dle vašich nároků a potřeb.
Hloubětín vyniká skvělou dopravní dostupností do centra Prahy. Můžete využít metro které je vzdálené pouhých 300 metrů, nebo tramvaj či autobus které mají zastávku přímo před bytovým domem. Pro motoristy je tu výborná dostupnost na Pražský okruh a na veškeré dálnice směrem z Prahy.
Přímo v Hloubětíně najdete zdravotní středisko s praktickým lékařem pro dospělé i děti, mateřskou, základní i střední školu, poštu a všechny potřebné úřady. V dochozí vzdálenosti spoustu obchodů, restaurací, bazén nebo sportoviště, tedy prakticky vše, co potřebujeme ke každodennímu životu.
Projekt je novostavba a nyní je možné si ho prohlédnout i ve virtuální realitě nebo na reálném 3D modelu. Objednejte se a navštivte nás v klientském centru na Praze 8 - Karlín.
Pro nákup bytu lze použít hypotéku. Kompletní nabídku a podrobné informace o projektu naleznete na našich webových stránkách.
Nemovitost bude dokončena 2021. Pro více informací nás kontaktujte.

GARTAL Management a.s.

Pobřežní 667/78, Praha 8 - Karlín, 186 00