Byt 2+kk, 63,5m2 s terasou 41 m2 v residenci Apartmants Vodňanského

Nabízíme k prodeji byt 2+kk s podlahovou plochou 63,5 m2, ke kterému náleží terasa o velikosti 41 m2 v prvním nadzemním podlaží rezidenčního projektu „Apartments Vodňanského “. Součástí prodeje je i sklepní kóje umístěná v podzemním podlaží objektu.

Zveme Vás na návštěvu prostřednictvím virtuální prohlídky v tomto inzerátu.

Byt je dispozičně velmi dobře řešen a vchází se do něj vstupní halou (6 m2), následuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (32,3 m2), ložnice (19,6 m2) a koupelna s oknem (5,6 m2). Z obývacího pokoje se vychází na terasu s krásným výhledem a dostatkem soukromí.
Bytový dům nabídne celkem 9 luxusních bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 4+kk. Je zde 7 krytých garážových stání a jedna samostatná prostorná garáž. Ceny garáží jsou na vyžádání.

Vybavení bytů je ve vysokém standardu. Okna jsou dřevěná, interiérové dveře bezfalcové(výška 2100mm), podlahy dřevěné.
Vytápění je řešeno centrální plynovou kotelnou a v bytech je podlahové topení ve třech regulovatelných okruzích.

Předností bytového domu je jedinečná a klidná lokalita Prahy 6 - Břevnova, na dohled od Břevnovského kláštera, která poskytuje těsný kontakt se zelení, ale také výbornou dopravní dostupnost. Metro Hradčanská je vzdáleno 10 minut tramvají č.25. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost, dostatek obchodů, restaurací a také škol a školek. V blízkosti se také nachází volnočasový areál Ladronka, kde je osvětlená 4,2 km dlouhá in-line dráha, cyklistické stezky a dobré zázemí v podobě statku s restaurací a bowlingem, půjčovnou sportovního vybavení a dětským hřištěm

RE/MAX G8 Reality

Pražská 709, Dolní Břežany, 252 41