Byt 3+kk 99,2 m2 s terasou 80 m2 v rezidenčním projektu Apartments Vodňanského.

Nabízíme k prodeji byt 3+kk s podlahovou plochou 99,2 m2 ke kterému náleží terasa o velikosti 80 m2 v prvním nadzemním podlaží v projektu rezidenčního bytového domu Apartments Vodňanského. Součástí prodeje je i sklepní kóje umístěná v podzemním podlaží objektu.

Zveme Vás na návštěvu prostřednictvím virtuální prohlídky v tomto inzerátu.

Byt je dispozičně velmi dobře řešen. Skládá ze vstupní haly, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, koupelny a druhého odděleného WC s umyvadlem a prostorem na pračku. K bytu náleží prostorná předzahrádka, na kterou lze vyjít jak z obývacího prostoru, tak z jedné ložnice.

Bytový dům nabízí celkem 9 luxusních bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 4+kk. Je zde 7 krytých garážových stání a jedna samostatná prostorná garáž. Ceny garáží jsou na vyžádání.

Vybavení bytů je ve vysokém standardu. Okna jsou dřevěná, interiérové dveře bezfalcové(výška 2100mm), podlahy dřevěné.
Vytápění je řešeno centrální plynovou kotelnou a v bytech je podlahové topení ve třech regulovatelných okruzích.

Předností bytového domu je jedinečná a klidná lokalita Prahy 6 - Břevnova, na dohled od Břevnovského kláštera, která poskytuje těsný kontakt se zelení, ale také výbornou dopravní dostupnost. Metro Hradčanská je vzdáleno 10 minut tramvají č.25. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost, dostatek obchodů, restaurací a také škol a školek. V blízkosti se také nachází volnočasový areál Ladronka, kde je osvětlená 4,2 km dlouhá in-line dráha, cyklistické stezky a dobré zázemí v podobě statku s restaurací a bowlingem, půjčovnou sportovního vybavení a dětským hřištěm

RE/MAX G8 Reality

Pražská 709, Dolní Břežany, 252 41