Byt 3kk se 2 balkony, parkovacím stáním, šatnou a spižírnou u kuchyně.

Exkluzivní prodej bytu 3kk v osobním vlastnictví. Obytná plocha je 74,81m2, užitková plocha včetně dvou balkónů 91,2m2 a celková podlahová plocha s parkovacím stáním a sklepem je 118.2 m2.
Jsou zde dvě samostatné ložnice s balkónem na západní stranu a prostorná obývací místnost s kuchyňským koutem s dalším samostatným balkónem, který má krásný výhled jižním směrem. Tento balkon je zasklený, a tak se dá používat i jako zimní zahrada a výhled z něj je opravdu do dalekého okolí, protože byt je na vyvýšeném místě, takže nic nebrání opravdu nadstandardní romantické vyhlídce na jižní část Prahy. Celá stěna mezi místností a balkonem je prosklená, takže obytný prostor i s kuchyní působí velmi vzdušným dojmem a celý den máte dostatek přirozeného světla. Kuchyň má praktický ostrůvek na vaření, který z pohledu od obývací části vypadá jako malý barový pult. V kuchyni je ještě prostorná spižírna.
Již zmíněný první balkon u obou ložnic, směřuje na západní stranu a poskytuje naprosté soukromí! Před vámi je jen zeleň, stromy a svah. Takže i když je byt z hlediska vstupu do domu v přízemí – ze strany balkónů jste díky svahu jako ve třetím patře.
Z hlavní chodby jsou samostatné vstupy do všech místností (žádné průchozí). Hned za vstupními dveřmi je prostorná šatna a naproti samostatná toaleta vedle koupelny s vanou. V chodbě jsou instalované i velmi praktické vestavěné skříně s botníkem.
V suterénu domu je velké garážové stání na nejbližším místě od výtahů, prostorný zděný sklep,díky němuž budete mít vždy dostatek úložných prostor.
Byt je designově a při tom prakticky zařízen a prodává se, až na několik maličkostí, se vším vybavením, tak, jak vidíte na fotkách.
Byt působí velmi příjemným dojmem, proto doporučuji osobní prohlídku, protože až na vlastní oči a kůži poznáte, jak na vás bude prostor, především výhledy z balkónů pozitivně působit.
Pro více informací nebo zájmu o prohlídku mi prosím zavolejte, rád vám zodpovím všechny vaše dotazy anebo si domluvíme nezávaznou prohlídku.

RE/MAX Alfa

Spálená 97/29, Praha 1 - Nové Město, 110 00