Byt dispozicně řešený jako 4+kk po kompletní rekonstrukci v samém srdci centra Prahy

Dovolujeme si Vám tímto nabídnout unikátní investiční příležitost, bezprostředně sousedící s Akademií věd ČR, nacházející se rovněž v těsné blízkosti Národního divadla, tedy v samotném centru hlavního města.

Jedná se konkrétně o nadstandardně nově zrekonstruovanou mezonetovou bytovou jednotku disponující romantickým výhledem na Petřínskou rozhlednu. Tento dvoupodlažní byt je situován na Praze 1 - Starém městě, v ulici Karolíny Světlé. Byt o aktuální dispozici 4+kk s balkonem a podlahové výměře 77,4(80) je umístěn v 5. a 6. podlaží zrekonstruovaného historického činžovního domu s výtahem.

Při rekonstrukci jednotky byly použity velmi nákladné kvalitní materiály, byt je plně klimatizován a je zde možnost zajištění instalace kuchyňské linky, vyhovující vkusu a náročnosti potenciálního uživatele.
Po příchodu do bytu se ocitneme v předsíni, kde se v tuto chvíli nachází vchod do první koupelny spojené s WC a rovněž i vstup do obytné části, konkrétně tedy do obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je možné vstoupit na balkon, situovaný do klidného vnitrobloku. Dále je odtud možné vejít do pracovny a následně do první ložnice. Z obývacího pokoje jsou také situovány schody do podkrovní části bytu, kterou tvoří další z ložnic a druhá koupelna spojená s WC.

Lokalita, kde se nemovitost nachází je charakteristická perfektní dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností.

Průkaz PENB není k dispozici, proto se uvádí třída G.


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N82980.

NEXT REALITY Praha 6

Čs. armády 951/21, Praha 6 - Bubeneč, 160 00