Dvougenerační rodinný dům se zahradou, Praha 10 - Uhříněves

Láká Vás bydlení v klidné části pražské čtvrti, ale nechcete se vzdát rušného života velkoměsta? Toužíte žít blízko přírody, procházet se v oboře, mezi rybníky, sportovat , nakupovat v lokálních obchodech a přitom se dostat za 20 minut třeba na Václavské náměstí? A ještě si během cesty přečíst noviny nebo dobrou knihu?
Pak tento dvougenerační dům s krásnou zahradou je jako stvořený pro Vás.
Dům je možné jednoduchými stavebními úpravami změnit na prostorný dům pro jednu rodinu, nebo využít současného dvougeneračního bydlení pro dvě rodiny. Záleží jen na Vás, jak potenciál tohoto domu využijete.
Vstupní veranda domu je společná, dveře do obou bytových jednotek jsou samostatně oddělené. Každá bytová jednotka má svůj plynový kotel a svá měřidla. V minulosti také prošel rekonstrukcí a je v něm možné okamžitě pohodlně bydlet.
V současné době se v přízemí domu nachází prostorný byt se třemi místnostmi a kuchyňským koutem. Prostorné pokoje nabízejí dostatečně komfortní bydlení pro větší rodinu. V bytě je oddělené sociální zařízení od koupelny. Světlá prostorná koupelna s oknem do dvora a rohovou vanou potěší každého. V celém bytě je moderní PVC podlaha v dekoru dřeva a dlažba.
V horním patře domu je druhý byt se třemi místnostmi, oddělenou kuchyní a prostornou terasou orientovanou do klidné zahrady. Koupelna s oknem do zahrady, sprchovým koutem a vanou nabízí dostatek denního světla po celý den. Nad bytem je půda, kterou lze využít jako dostatečně velký úložný prostor.
Zahrada domu se vzrostlými stromy nabízí absolutní soukromí. Knihu a dobrou kávu si můžete vychutnat během posezení na zastřešené terase, která je umístěna v rohu zahrady.
Součástí domu jsou přístavky a prostorná garáž pro dvě auta s dílnou. Dům je částečně podsklepen a má vlastní studnu.

Městská část Uhříněves disponuje veškerou občanskou vybaveností - síť lokálních obchodů a služeb, supermarkety, pošta, školy, školky, kino, divadlo, lékařský dům, restaurace a kavárny, tenisové kurty, vyhlášený lokální pivovar, obora, naučná stezka. Vlakem z Uhříněvsi na Hlavní nádraží za 20 minut. Autobusem na stanice Háje za 10 minut, na depo Hostivař za 15 minut.

Pokud vás tento dům zaujal, neváhejte a domluvte si prohlídku.

RE/MAX Partner

Řeporyjské náměstí 16, Praha-Řeporyje, 155 00