Exklusivní nabídka prostorného bytu 3+kk, 73 m2+B 2 m2 ve Vršovicích ul.Na Louži---

Nabízíme vám exklusivně k prodeji velmi příjemný a prostorný byt v tiché postranní ulici v cihlovém, rekonstruovaném domě. Velkou předností domu je možnost parkování v rozlehlém vnitrobloku a to, že je řešen jako bezbariérový. Dům je v perfektním stavu, nyní se dokončuje nová fasáda.Ve vnitrobloku je rovněž velmi hezké dětské hřiště.

Jedná se o byt 3+kk o celkové výměře 75 m2 v osobním vlastnictví, nachází se na 4.patře.
Byt je dispozičně dobře řešen, je však možno jej velmi jednoduše pozměnit dle potřeb a nároků nového majitele. Je orientován na východ.
Bytovou jednotku tvoří následující místnosti:
po vstupu do bytu se ocitneme v předsíni (5,7 m2), z níž vlevo je vchod do ložnice(dětský pokoj 16,5m2) s okny do ulice. Z chodby je dále vstup do koupelny s vanou (2,6 m2) a samostatného WC (1,2m2 ). Další vchod vede do malé kuchyňky či lépe kk, sousedící bezprostředně s dalším pokojem (celkem17,9 m2) s malým balkonem.
Z chodby je pak napravo vchod do velkého pokoje (29,3 m2),který je dominantou bytu a ze kterého byla vydělena malá místnost-šatna či komora (5 m2). Celý byt působí velmi kompaktním dojmem.
Na podlahách jsou koberce či lina, v koupelně,na WC a v předsíni pak dlažba. Vytápění i teplá voda jsou řešeny centrální plynovou kotelnou. K bytu patří sklep 1,5 m2.

Měsíční náklady na služby (včetně Fondu oprav) se pohybují mezi---č (navýšeny v souvislosti s nákladnými úpravami domu), náklady na plyn elektřinu cca 500 Kč měsíčně.

Dům prošel nákladnou rekonstrukcí.Je zde nový výtah, na chodbách všude bezpečnostní kamery, nové stoupačky,je zde kočárkárna, kolárna a sušárna. Ve vnitrobloku je již nová fasáda, průčelní část domu se bude renovovat letos v létě.
Byt prošel rekonstrukcí (rozvody topení, rozvody plynu a vody, nová plastová okna).
Původní jsou pouze rozvody elektřiny. Byt vyžaduje kosmetickou rekonstrukci, ev. změnu dispozic.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Obchodní centrum Eden je nedaleko, dále Tesco Express, Penny, mateřská školka v bezprostřední blízkosti, ZŠ, tenisové kurty,plavecký bazén Slavia, fotbalové stadiony….
Skvělá dostupnost do centra (tramvají 22, 24,a 4 pouhých 12 minut na ---, přímé spojení také na metro Náměstí Míru (tramvají) a na metro Želivského(autobusem).

Cena---č k jednání. Cena zahrnuje i provizi RK a veškeré právní služby (smlouvy, úschova…).
Kupující platí daň 4%.
Možno financovat hypotékou, kterou Vám rádi zajistíme za nejlepších podmínek na trhu.
Pro další doplňující informace mne neváhejte kdykoliv kontaktovat, ráda všechny zodpovím.
Prohlídky možné po předchozí domluvě kdykoliv, byt je prázdný a připravený k prodeji.

ERA ALKA Reality

Terronská 49, Praha 6, 160 00