Hezký byt s terasou do klidného vnitrobloku, 3+KK, 84 m2, P6 - Břevnov.

Exkluzivní nabídka možnosti koupě hezkého bytu s dispozicí 3+KK s terasou o výměře 84,36 m2(76,11 m2 byt + 8,25 m2 terasa s výhledem do klidného vnitrobloku se zelení), situovaného ve 2. patře kompletně revitalizovaného bytového domu s pouze 12-ti byty(kolaudace 2009), záruka vysokého standardu bydlení v krásném prostředí blízko královských zahrad.

Dispoziční řešení bytu:
Od společné chodby domu byt odděluje příjemné zádveří v podobě uzavíratelné předsíně s šatnou a bezpečnostními vstupními dveřmi s videotelefonem. Následuje prostorný obývací pokoj s prostorem pro jídelnu a oddělenou, na míru řešenou, kompletně zařízenou kuchyní s vestavěnými elektrospotřebiči. Dále vejdeme do chodby, z níž je možný vstup do všech dalších místností v zadní části bytu - 2 samostatných ložnic, prostorné koupelny(s vanou, umyvadlem, toaletou a bidetem + vlastním technickým zázemím) a samostatným dalším WC(s umyvadlem).

Vytápění bytu řeší vlastní plynový kotel Junkers, kombinovaný pro ohřev vody. Ve všech místnostech, jsou dřevěná eurookna a dřevěné dubové parkety. masivní dveře a zárubně. V koupelně a na WC je keramická dlažba a značkové obklady.

Parkování je možné u domu i v jeho okolí(modrá + bílá zóna) i v ulici nad domem(kde končí modrá z=ona). V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, včetně vyhlášených restaurací a kaváren.

Po dohodě je, v případě zájmu, v bytě možné zanechat jeho zařízení a vybavení.

Bude-li potřeba, rádi zajistíme financování skrze prověřené hypoteční poradce. Pro více informací kontaktujte makléřku nabídky – po telefonické domluvě je možné sjednat prohlídku této nemovitosti. Kompletní právní servis, včetně bezpečné advokátní úschovy je součástí ceny nemovitosti.

RE/MAX Ambassador

Cíglerova, metro Rajská zahrada, Praha 9, 190 00