Luxusní byt 4+kk 224 m2, na Smetanovo nábřeží

Exkluzivně doporučujeme koupi impozantního bytu 4+kk 224 m2, který byl vytvořen v uměleckém duchu pro klienta, který opravdu ví, po čem touží. V tomto prostorném, luxusním bytě je zakomponováno vybavení, které úzce souzní s designem celé rezidence.
Dispozice sestává ze čtyř obytných místností, z nichž nejprostornější je obývací pokoj s kuchyní nadstandartní kuchyňskou linkou a špičkovými spotřebiči. Z obývacího pokoje je krásný výhled na Smetanovo nábřeží.
Dále zde nalezneme dvě půvabné ložnice, každá s vlastní koupelnou, přičemž jedna je orientována směrem do vnitrobloku a druhá směrem k Vltavě. Hlavní ložnici doplňuje velkorysá šatna.
V druhé polovině rezidence se nachází pracovna, do které je zakomponován osobitý charakter, který přímo vybízí k tvoření nápadů a myšlenek, příslušenství včetně samostatné koupelny. Vzduchotechnika disponuje rekuperací vzduchu v kombinaci s klimatizačními jednotkami a vše, vč. osvětlení je řízeno inteligetní jednotkou. Zastínění oken taktéž plně automatizované. Podlahy jsou tvořeny velkoformátovou, plně vyhřívanou dlažbou.

Fotografie jsou ilustrativní.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů---- Kč a měsíční splátkou 323 732,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00