Luxusní nový byt, 2+kk, terasa, Dolní Chaloupky, Záběhlice

Nabízíme ke koupi novostavbu luxusního bytu v moderní rezidenci postavené ve svahu nad údolím říčky Botič v lokalitě plné zeleně a sportovního vyžití. Záběhlické Výhledy jsou jedinečným rezidenčním projektem o celkem 8 bytových jednotkách, který je výjimečný nejen svým umístěním v klidné lokalitě pražských Záběhlic, ale také vhodným zasazením do okolní zástavby plné zeleně s kouzlem romantické vesničky. Předpokládaný termín dokončení jaro 2019.
Dispozici bytu ve 2. patře tvoří obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, navazující terasa a ložnice. Dále vstupní hala, koupelna (vana, umyvadlo, WC, topný žebřík), samostatná toaleta a technická místnost.
Součástí standardu je dvouvrstvá dřevěná podlaha, v koupelně velkoplošná dlažba, hliníková okna s izolačními dvojskly, vstupní bezpečnostní dveře a vnitřní dveře lakované bezfalcové. Centrální energeticky úsporné vytápění tepelným čerpadlem, podlahové topení a chlazení. Dům je vybaven kamerovým systémem. V přízemí objektu jsou soustředěna garážová stání, která budou k prodeji za příplatek.
Ulička, v níž je projekt situován, slouží především zdejším rezidentům, takže je zde téměř nulová doprava. V blízkém okolí je široké spektrum služeb včetně obchodů, restaurací či škol. Snadné dopravní spojení tři minuty chůze od domu, cesta ke stanici metra linky A Strašnická trvá 9 minut. Okolí vyniká množstvím zeleně i sportovišť. K výletům zve oblast Hamerského rybníka, turistická stezka podél Botiče nebo nedaleký velký přírodní park s Hostivařskou přehradou.

Prague & Int. Properties s.r.o.

Týn 12, Praha 1 - Staré Město, 110 00