Nabízíme prodej nových bytů z projektu Michelské zahrady, Praha 4 - Michle, ulice u Plynárny

Nabízíme prodej nových bytů z projektu Michelské zahrady, Praha 4-Michle, ulice U Plynárny. Jedná se o komorní rezidenční projekt vyššího standardu.

Projekt Michelské zahrady disponuje jedinečnou lokalitou v širším centru Prahy s nádherným výhledem – jižní orientace většiny bytů poskytuje nádherný panoramatický výhled na město. Michelské zahrady se nacházejí v blízkosti Tyršova vrchu – zalesněný kopec je oblíbeným místem pro procházky a aktivní trávení volného času. Byty jsou doslova obklopeny zelení.

V blízkosti bytů se nachází veškerá občanská vybavenost – zavedené obchody, vyhlášené restaurace, pošta, lékárna, zdravotnická zařízení, mateřské a základní školy, či hypermarket. To vše v pěší dostupnosti 10 minut. Michelské zahrady navíc disponují vynikající dopravní dostupnosti – za 15 minut se dostanete tramvají do centra Prahy a za pouhé 2 minuty autem na Jižní spojku.

Bytový areál Michelské zahrady sestává z 36 nadstandardně vybavených bytů. Byty o dispozicích 1+kk (33,6 m2) až 4+kk (100,8 m2) s balkony a atraktivními terasami nebo terasovými zahrádkami jsou situovány ve dvou domech se společnou podnoží, jež disponují sklepem ke každému bytu a celkem 34 garážovými stáními. Dostatek parkovacích stání se nachází nejen v podzemní garáži, ale i venku.

Energetická náročnost budovy - energetická třída: C.

Bližší informace Vám poskytneme v naší realitní kanceláři.

RK ADRIANA s.r.o.

Chudenická 1059/30, Praha 15, 102 00