Pěkný, částečně zařízený byt 2+kk v novostavbě u nákupního centra Letňany

K NASTĚHOVÁNÍ LEDEN/ÚNOR. Nabízíme k pronájmu velice pěkný, částečně zařízený byt 2+kk s balkonem v bytovém projektu Rezidence Tupolevova. Novostavba z roku 2011 se nachází přímo u Obchodního centra Letňany a pouhé 4 minuty autobusem na metro C - Letňany. Byt o celkové ploše 49 m2 + balkon 6,5 m2 je umístěn ve 3. patře. Kuchyňská linka je vybavena všemi spotřebiči vč. myčky nádobí. Byt je zařízen viz foto, vyjma nábytku v obývacím pokoji, který NENÍ součástí. K bytu náleží sklep. Vřele doporučuji prohlídku!

Měsíční nájem 15 900 Kč + 2 900 Kč zálohy na služby (topení, voda, odpad, společné prostory) + elektřina převodem na nájemníka. Vratná kauce 1x nájem vč. poplatků (se zvířaty vyšší), provize 1x nájem vč. poplatků+ DPH.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která obratem řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (pravidelná údržba i havarijní zásahy vlastními techniky, platby nájemného, vyúčtování, dodatky apod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.