Podnájem družstevního bytu 2+kk/ Sublet an apartment 2+kk

Exkluzivně nabízím k podnájmu družstevní byt 2+kk, 41,35m2+ sklep. Umístěn ve 2. nadzemním podlaží panelového domu, na okraji sídliště Velká ohrada s výhledem na Prokopské údolí . Jde o velmi klidnou lokalitou s veškerým občanským vybavením-supermarket Albert,Lidl, Billa, Fitness, několik restaurací, pošta, spojení do centra–bus 3 min chůze, metro Lužiny 10 min chůze, OC Lužiny, OC Nové Butovice-metro. Přímo naproti bytovému domu je rozlehlé parkoviště, kde se nechá zaparkovat téměř kdykoli.

Byt prošel v r. 2018 celkovou rekonstrukcí-kompletně nové rozvody elektřiny, stropy se svítidly, podlahy (vinyl, dlažba), interiérové dveře, jádro koupelny-závěsná toaleta, sprchový kout, kuchyňská linka se spotřebiči (lednice s mrazákem, trouba, sporák, pračka-vše v úsporné, nejvyšší třídě). Okna bytu (plastová se žaluziemi) orientována na jih, díky tomu je byt prosluněný a teplý. Byt je velmi krásný-viz fotogalerie, vč. dispozice bytu ve 2D a 3D.

Nájem 13.500,- CZK/měsíc, úhrady spojené s užíváním bytu 4.000,- CZK/měsíc, el. energie/měsíc. Nájemce rád nabídne byt podnájemníkovi se zájmem o dlouhodobý podnájem!
Možnost nastěhování je od listopadu. V případě zájmu mne kontaktujte pro více informací, domluvení termínu prohlídky.

Realitní poradenství, s.r.o.

Za Poříčskou bránou 334/4, Praha 8, 186 00