Praha 6-Břevnov, kompletně zařízený byt 2+kk, 50 m2, balkon, klidná lokalita

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt o velikosti 2+kk v oblíbené části Prahy 6 Břevnov, v ulici Mládeže. Byt je situován ve 2. patře cihlového domu s výtahem a jeho celková výměra činí 50 m2. Velkou předností bytu je balkon.

Možnost využívat také udržovanou společnou zahradu ve dvoře s posezením. K dispozici od 10.1.2020. Možný i střednědobý pronájem na několik měsíců.

Byt je zařízený do posledního detailu kvalitním nábytkem a vybavením. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči lednice s mrazákem, elektrická trouba, sporák, mikrovlnná trouba, součástí vybavení kuchyňské linky je i nádobí. Další vybavení bytu je stejné jako na fotografiích vč. televize. Samozřejmostí je wifi připojení.

Možnost využívat také udržovanou společnou zahradu s posezením.

Vhodné i pro náročnější klienty. Jedná se o velmi oblíbenou lokalitu v blízkosti Pražského hradu se skvělou dostupností do centra města a zároveň v klidné části města. Dobrá dopravním dostupnost autem i MHD 15 min. od letiště Václava Havla. V blízkosti domu zastávka tramvaje Marjánka (tramvaj č. 22 a 25) a zastávka autobusu č. 180 Kajetánka.

Home Sweet Home

Politických vězňů 5/1511, Praha 1, 110 00