Praha, pronájem, stylový zařízený byt 2+1, 113m2, 2x balkón 4 m2, Vinohrady, Korunní ulice

Nabízíme k pronájmu jedinečný kompletně zařízený byt 2+1. Elegantní byt o velikosti 113 m2 + 2 balkony 4m2 se nachází ve 3. patře hezkého cihlového domu v centru města na Vinohradech, v ulici Korunní .
Z prostorné předsíně s dostatkem úložného prostoru se dostaneme do nyní spojeného pokoje o velikosti 51 m s okny jižním směrem a balkonem s jedinečným výhledem na centrum Prahy. Pokoj lze jednoduše oddělit a získat dispozici 3+1. Ložnice 12 m, s okny na severní stranu a směrem do klidného vnitrobloku se zahradou. Kompletně zařízená kuchyně včetně elektrospotřebičů s dalším balkonem. Prostorná koupelna s WC 10 m a šatní místnost se zabudovanou skříní 6 m.
Na podlaze parkety, koberce a dlažba. Původní dřevěná okna i dveře navozují stylovou atmosféru. Vytápění a ohřev užitkové vody zajišťuje plynový kotel Junkers.
Klidné bydlení v centru města. Kompletní občanská vybavenost. V okolí dostatek restaurací, kaváren, obchodů, MŠ, ZŠ. Skvělá dopravní dostupnost, tramvajová zastávka před domem, metro A (Náměstí Jiřího z Poděbrad) je nedaleko. Byt je možné pronajmout i jako byt - kancelář.

Home Sweet Home

Politických vězňů 5/1511, Praha 1, 110 00