Prodej, Byt 2+kk, 42m2, Hloubětín

Nabízíme k prodeji nádherně zrekonstruovaný byt 2+kk ve velmi klidné lokalitě. Byt je situován ve druhém patře revitalizovaného panelového domu s výtahem.
Z předsíně vede vstup do koupelny a velkého obývacího prostoru. Tento prostor plynule navazuje kuchyňským koutem a obývacím pokojem. Naproti kuchyňskému koutu vedou dveře do ložnice a komory s úložným prostorem. Koupelna disponuje vanou a částečně oddělenou toaletou. Okna z obývacího pokoje a ložnice jsou orientována na jihovýchod, což poskytuje bytu dostatek světla a zároveň je zde v letních měsících příjemně.
Byt je velmi zdařile zrekonstruován. Koupelna a kuchyňské spotřebiče jsou laděny do červené barvy. Malba na stěnách je v příjemných přírodních tónech (hnědý, šedý a smetanový) a je doplněna zlatými vzory květin či ornamentální bordurou. Okna jsou plastová, podlaha je v obytných místnostech plovoucí, v koupelně je dlažba a v předsíni je linoleum se vzorem mozaiky.
Byt je v osobním vlastnictví.
Měsíční náklady na provoz bytu pro dvě osoby činí zhruba 3900,- Kč.
Daná lokalita nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost, veškeré potřebné služby jsou v blízkém okolí. Dopravní spojení je rovněž velmi dobré. Zastávka tramvaje je vzdálena pár minut pěší chůze a tramvají se za dvě zastávky dostanete na stanici metra B Hloubětín. Poloha na kraji Prahy nabízí dostatek příležitostí pro sportovní vyžití a relaxaci v přírodě.
Tuto nabídku vřele doporučujeme.