Prodej, byt 3+1, 85 m2

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v OV o rozloze 85m2, který se nachází v 5.NP (s výtahem) cihlového bytového domu z 50tých let na Vršovické ulici mezi OC Eden a Kubánským náměstím.
Byt má 3 velké, neprůchozí pokoje orientované na jih a kuchyň směřující na západ. WC je stavebně oddělené od koupelny. V prostorné chodbě a v obou ložnicích jsou vestavěné skříně, které jsou stejně jako kuchyňská linka vč. integrovaných spotřebičů součástí bytu a zahrnuty v ceně.
Majitel provedl před 4 roky zdařilou a v detailech velmi precizně provedenou rekonstrukci, zahrnující bytové rozvody elektřiny, vody a odpadů, výměnu radiátorů ÚT, opravu parketových krytin v pokojích, nové keramické podlahy v ostatních částech bytu, nové štuky, novou koupelnu a WC vč. kvalitních zařizovacích předmětů, nové vchodové bezpečnostní dveře, nové interiérové dveře a obložkové zárubně z masivního dřeva a novou kuchyň se spotřebiči a vestavěné skříně.
Byt je velmi světlý a prostorný, vkusně vybavený ve střízlivém skandinávském stylu, bez jakýchkoliv nutných investic. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti, před domem zast. tramvaje, metro Strašnická nebo Želivského do 5 minut.
V domě je fungující SVJ, v posledních letech proběhla výměna výtahu a rekonstrukce domovních rozvodů elektřiny, plastová okna jsou stará cca 8 let. SVJ nemá půjčky a v současné době je vypsáno výběrové řízení na rekonstrukci střechy a zateplení fasády objektu.
Více informací Vám rád poskytnu po telefonu nebo osobně na prohlídce.

Realitní tržnice, s.r.o.

Dělnická 206/7, Praha 7, 170 00