Prodej bytu 1+kk 37,9 m2 (č.---

Nové byty v žádané lokalitě u přírodního parku.
Nabízíme k prodeji byt č.--- dispozicí 1+kk (37,9 m2) s balkonem (9,4 m2)v lokalitě Pitkovice - Pitkovické zahrady

Byt bude dokončený ve vysokém standardu provedení, který zahrnuje mimo jiné plastová okna s tepelně izolačním dvojsklem, nadstandardní typy obkladů v koupelně, plovoucí laminátové podlahy a bezpečnostní vchodové dveře. V rámci toho můžete bez jakéhokoliv příplatku vybírat z mnoha typů kvalitních koupelen, podlah a vnitřních dveří s obložkovými zárubněmi.
Ceny jsou all inclusive a zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (parkovací stání, sklep), standardní provedení Komfort, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.

Přímo v místě je mateřská škola a bohatá občanská vybavenost včetně škol a široké nabídky služeb je v sousedních Průhonicích a Uhříněvsi. K velkým nákupům je ideální nákupní centrum Průhonice-Čestlice, vedle kterého se nachází také sportovně-relaxační komplex Aquapalace Praha s venkovní zónou, SPA a fitness. Okolí doslova vybízí k rodinným projížďkám na kole či výletům do přírodní památky Meandry Botiče. Pestré sportovní aktivity nabídne také okolí Hostivařské přehrady či stejnojmenného lesoparku. Atraktivitu lokality zvyšuje i sousedství
přírodního parku Botič-Milíčov. Nedaleko je kulturní památka Průhonický park, Dendrologická zahrada a přírodní památka Obora v Uhříněvsi.

Jen pár minut chůze k autobusovým zastávkám – linky č. 213 a 906, 10 minut autobusem ke stanici metra C – Háje a jen 3 minuty autem do Uhříněvsi, Průhonic a na dálnici D1.

Největší výběr financování s možností užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny. Zvýhodněná hypotéka Central Group na 90% kupní ceny.

Kompletní nabídku a podrobné informace o projektu naleznete na webových stránkách společnosti. Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a je vyhrazeno právo na změny.

CENTRAL GROUP a.s.

Budova EMPIRIA, Na Strži 1702/65, Praha 4, 140 00