Prodej bytu 1+kk s lodžií, 28 m2, parkovací stání a sklep v ceně.

Nyní akce - kompletní vybavení bytu zdarma!

Nabízíme k prodeji dokončený byt č.--- dispozicí 1+kk (27,7 m2) s lodžií (4,5 m2), sklepem a parkovacím stáním v projektu Petrohradská - Vršovice, ihned k nastěhování. Ke koupi bytu navíc dostanete kompletní vybavení bytu zdarma v hodnotě přes 200 tis.

Byt je dokončený ve vysokém standardu provedení Komfort PLUS, který zahrnuje mimo jiné plastová okna s tepelně izolačním dvojsklem, nadstandardní typy obkladů v koupelně, plovoucí laminátové podlahy a bezpečnostní vchodové dveře. V bytě je nainstalován moderní systém větrání s rekuperací tepla pro zdravé a klidné bydlení.

Vršovice mají nezaměnitelnou mladistvou atmosféru, proto jsme projekt ušili na míru právě mladým lidem, pro které je tato lokalita velmi atraktivní. Celkový design domu je moderní a zapadá do industriálně laděného okolí.

Vršovice i samotná Petrohradská ulice nabízí skvělou občanskou vybavenost. Na výtečnou snídani je to do sousední kavárny jen pár kroků a nechybí zde ani pekárna, cukrárna nebo třeba útulné hospůdky s pestrou nabídkou piv. Pro větší nákupy je možné využít nákupní centrum Eden, kam lze dojet za 5 minut. Okolí Petrohradské je doslova protkáno množstvím sportovišť a zeleně. Relaxovat je možné za pár minut třeba v blízké Grébovce a do Krymské ulice je to jen kousek pěšky.

Každý pracovní den od 8 do 19 hodin je možné si dohodnout nezávaznou individuální prohlídku, a to všech dokončených bytů v jakékoliv lokalitě.

Ceny jsou all inclusive a zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (parkovací stání, sklep), kvalitní provedení Komfort PLUS, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.

Největší výběr financování s možností užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny. Zvýhodněná hypotéka Central Group na 90% kupní ceny.

Kompletní nabídku a podrobné informace o projektu naleznete na webových stránkách společnosti. Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a je vyhrazeno právo na změny.

CENTRAL GROUP a.s.

Budova EMPIRIA, Na Strži 1702/65, Praha 4, 140 00