Prodej bytu 3+1/2xB, 82 m2, Černokostelecká - Strašnice

Prodej prostorného, stylového bytu o celkové velikosti 82 m2 a o dispozici 3+1 se dvěma balkony, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlové budovy na adrese Černokostelecká 48. Jedná se o světlý byt s převážnou orientací na Jih s krásným výhledem na Prahu a do vzrostlých stromů, kde je minimální provoz. Na jižní stranu je orientován obývací pokoj a ložnice, na sever je orientována kuchyně a druhá ložnice. Podlahová plocha bytu je 79,5 m2 + balkon 2 m2 + balkon 0,5 m2. Byt je ve velmi dobrém stavu, jsou zde zachovány stylové původní interiéry 50. let, dřevěné podlahy, obložkové zárubně a dřevěné dveře. Vnitřní dispozice bytu jsou plně vyhovující, 2 pokoje jsou neprůchozí a jedinou průchozí místností je obývací pokoj, ze kterého je vstup na balkon a do kuchyně. V bytě se nachází 3 původní vestavěné skříně a prostorná komora a spižírna. Dům je také ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci stoupaček, jsou zde plastová okna a je plánovaná rekonstrukce balkonů. Vytápění je dálkové. Byt je možné ponechat částečně vybavený.

Budova se nachází v blízkosti tramvajové zastávky s několika tramvajovými linkami, cesta do centra města trvá jen cca 20 min. V docházkové vzdálenost cca 15 min se nachází metro A – Strašnická. Veškerá občanská vybavenost v okolí domu – základní a mateřská škola, park, restaurace, pošta, poliklinika, obchody s potravinami, dětská hřiště, psí park atd.

K bytu náleží sklep o výměře cca 4,2 m2. Cena tohoto prostoru je již zahrnuta v ceně bytu a nachází se v suterénu budovy.

Poplatky jsou ve výši 3 000,-Kč/měs vč. příspěvku do fondu oprav.

Energetická třída: G je uvedena pouze z důvodu neobdržení průkazu energetické náročnosti budovy.

AKROPOLIS reality s.r.o.

Pštrossova 1925/6, Praha 1 - Nové Město, 110 00