Prodej bytu 3+1, 87,5 m², s nebytovým prostorem 160 m², Praha 10 - Vršovice

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+1 o obytné ploše 87,5 m² s nebytovým prostorem o rozloze 160 m². Byt je v 1. NP domu na Praze 10. Secesní dům z roku 1910 leží ve staré části Vršovic mezi Havlíčkovými a Heroldovými sady. Nemovitost je orientována na západ.

V bytě jsou krásné vysoké stropy, velká okna, která zajišťují bytu dostatek světla. Je zde zrekonstruovaný bytový přívod vody a odvod kanalizace a provedené nové odkouření kotle.

Byt 3+1, 87,5 m²:
Z centrální vstupní předsíně vedou dveře do jedné z ložnic (19,09 m²), komory (1,18 m²), a do samostatné prostorné kuchyně (15,21 m²). Dále jsou zde dveře do koupelny, na samostatné toalety a obývacího pokoje (19,54 m²), ze kterého vstoupíme do druhé ložnice (18,81 m²).

Nebyt 160 m²:
Nebytový prostor disponuje členitým prostorem s krásnými klenbami. Zdi jsou cihlové. V této části je vše připraveno na dokončení prací dle platného stavebního povolení.

Vršovice kolem Krymské ulice se v poslední době připodobňuje k pařížskému Montmartru nebo berlínské čtvrti Kreuzberg, tudíž čtvrtím plné zábavy a společenského života. V okolí je spousta restaurací, barů a ani za kulturou to není daleko např. do Divadla v Korunní. Je zde veškerá občanská vybavenost, školy, školky, poliklinika, či sportovní klub Slavia Praha. Pár kroků od domu jsou Havlíčkovy sady (taktéž známé jako Grébovka) s vinicemi, umělou krápníkovou jeskyní, kavárnou a restaurací. Zastávka MHD se nachází cca 3 minuty pěšky od domu; do centra trvá cesta cca 15 minut.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

LUXENT s.r.o.

Pařížská 131/28, Praha 1 - Josefov, 110 00