Prodej bytu 3+1/L (76,2 m2), DV, Praha 4 – Hodkovičky

Exkluzivně nabízíme družstevní byt 3+1 (76.2 m2) s lodžií 7 m2 v oblíbené lokalitě Prahy 4 – Hodkovičky. Byt je v původním, ale udržovaném stavu, a předpokládá se rekonstrukce dle individuálního zájmu nového majitele. Byt má tři samostatné neprůchozí pokoje, kuchyň, koupelnu s vanou, samostatné WC, šatnu a komoru přímo v bytě. Byt je umístěn v 2. nadzemním podlaží a všechny místnosti jsou orientovány na východ.

V okolí je všechna potřebná vybavenost – v těsné blízkosti je supermarket Billa, dvě základní školy, školka, několik dětských hřišť (jedno se nachází přímo před domem), pošta, banky, v docházkové vzdálenosti je KC Novodvorská, supermarket Albert, OC Novodvorská Plaza je vzdálena 5 minut chůze. Příjemné okolí láká ke sportování (rozsáhlý park Velký háj či nové koupaliště v biotopu Lhotka).

Lokalita má dobrou dopravní obslužnost – přímo před domem je autobusová zastávka linky č. 106, která vás spolehlivě doveze na metro C – Kačerov nebo opačným směrem k nádraží Braník a odtud můžete pokračovat tramvají č. 3, 17 a 21 až do centra města.

Při nákupu tohoto bytu neplatíte 4% daň z nabytí nemovitosti.

Doporučujeme prohlídku. V případě bližších informací kontaktujte našeho makléře.

CENTURY 21 AZ Reality

Na Dolinách 1276/43, Praha 4, 140 00