Prodej bytu 3+1, NEPLATÍTE 4% DAŇ Z NABYTÍ!

Dovolujeme si Vám nabídnout byt o velikosti 68m2 dispozičně řešen jako 4+kk, kde proběhla citlivá rekonstrukce z původního 3+1. Byt je družstevní s možností převodu do OV.

U celého domu jsou vyměněny okna za nová plastová včetně nové fasády. Byt nabízí veškerou občanskou vybavenost: školka, škola, obchody, tramvaje a metro (Ládví - C) v docházkové vzdálenosti do několika minut.

Ďáblický háj je v blízkosti domu a lokalita nabízí dostatek zeleně a vyžití pro sportovní účely. Byt je částečně zařízen a hodí se jak pro rodinu s dětmi, stejně jako investiční příležitost díky svému dobrému umístění a výborným spojením do centra města.

Pokoje jsou oddělené, byt má zděné jádro a je zařízený. V koupelně je WC se sprchovým koutem a další WC má samostatné. Lodžie (4m2) s výhledem do zeleně. K bytu náleží také sklep.

Pro více informací kontaktujte našeho makléře. Rádi Vám pomůžeme s vyřízením hypotéky! Doporučujeme!.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 029 800,- Kč a měsíční splátkou 17 123,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00