Prodej bytu 3+1, OV, ul. Boleslavská, Praha 3

Nabízíme k prodeji slunný, klidný byt 3+1 + balkon + komora + sklep o celkové výměře 100 m2 v osobním vlastnictví, ve zrekonstruovaném, zatepleném domě s podílem na velké zahradě ve vnitrobloku na Praze 3 v části Vinohrady, v těsné blízkosti metra Flora, v ulici Boleslavská.
Byt je ve 4. patře prvorepublikového domu s výtahem, velkoryse řešený jako 2+1 s komorou u kuchyně a velkou vstupní halou. Byt je po rekonstrukci. Výměra obytné části je 95,4 m2 včetně balkónu. K bytu náleží sklepem o výměře 6 m2. Velkou vstupní halu je možné využít jako kuchyň a tím upravit dispozici na 3+1 nebo 3KK . Prostorný balkon má výhled do vnitrobloku s velkou zahradou patřící domu. Zahrada je se vzrostlou vegetací a vhodná pro děti i k relaxaci.

V pokojích i v hale jsou repasované kvalitní původní parkety, v kuchyni je nová vinylová podlaha V celém bytě jsou nová špaletová okna. Byt je vytápěný etážovým topením s vlastním kombinovaným plynovým kotlem. Zrekonstruovaná koupelna a WC mají nové rozvody vody a odpady v plastu.

Součástí kupní ceny je prostorná kuchyňská linka. Dominantou bytu je krb v obývacím pokoji, který byl dříve užívaný k topení. Nyní slouží jako dekorace. V ložnici je původní trojdílné starožitné zrcadlo ve dřevěném otevíratelném rámu.

Měsíční poplatky jsou velmi nízké: fond oprav je 924 Kč, poplatky na jednu osobu včetně fondu oprav jsou 1.433 Kč měsíčně.

Byt je po dohodě volný ihned.

Amazing Reality, s.r.o.

Rumunská 1798/1, Praha 2, 120 00