Prodej bytu 3+1 s už. pl. 68m2 + 4m2 lod. + sklep, DV s mož. předovu do OV, Praha - Troja, Krynická

Exkluzivní nabídka: prodej bytu 3+1 s užitnou plochou 68m2 + 4m2 lodžie + sklep, Praha - Troja, ulice Krynická. Byt je v družstevním vlastnictví s nesplacenou anuitou necelých 400tis Kč s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví po doplacení anuity.

Dispozice bytu a jeho vlastnosti:
Byt prošel kompletní rekonstrukcí před 5 lety. Užitná plocha bytu je 68m2 + 4m2 lodžie. Bytová jednotka je dispozičně řešená jako 3+1 + sklepní kóje umístěná v přízemí domu. Jednotka se nachází ve 4. patře dvanácti podlažního domu s novým výtahem. Byt disponuje vstupní chodbou, kuchyní s jídelním koutem, obývacím pokojem se vstupem na lodžii, koupelnou s vanou, samostatnou toaletou, dvěma ložnicemi. V bytě jsou plastová okna. Orientace bytu: obývací pokoj s lodžií a kuchyň jsou orientované na jih a ložnice jsou orientované na sever.

Budova:
Dům prošel kompletní rekonstrukcí vnější fasády, střecha, rekonstrukce vstupů (čipy). Parkování možno u domu na ulici.


Občanská vybavenost v okolí:
V okolí je kompletní občanská vybavenost: autobusová zastávka Mazurská je pouhých 250m od domu (10 minuty na stanici metra Kobylisy), 400m od domu se nachází nákupní centrum Krakov, 200m supermarket Albert, 350m jsou mateřská školka a základní škola.

Další:
Byt je v družstevním vlastnictví s nesplacenou anuitou necelých 400tis s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví (neplatíte Daň z nabytí nemovitých věcí). Byt lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N82897.

NEXT REALITY Praha 2

Anglická 583/11, Praha - Vinohrady, 12000