Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 65 m2, Praha 4 - Záběhlice

Hledáte bydlení pro svou rodinu?

Exkluzivně nabízíme příjemný byt o dispozici 3+1 v cihlovém bytovém domě, který se nachází v klidné čtvrti obklopené zelení v Praze 4 – Záběhlicích.

Velkou výhodou je blízká stanice metra C Roztyly - 3 min. jízdy MHD.

Nemovitost o celkové ploše 64 m2 se nachází v 1 NP ze čtyř v cihlovém bytovém domě bez výtahu. Byt je v původním, ale udržovaném stavu. V současnosti je z předsíně vstup na WC, do koupelny, kuchyně a obývacího pokoje. Z něj se vstupuje do dvou dalších pokojů, přičemž je jeden z nich průchozí i do kuchyně. K bytu náleží sklep a k dispozici jsou také další uzavřené společné prostory.

Byt je vyklizený a připravený k nastěhování. V případě rekonstrukce, což je zároveň i velkou výhodou, je možné si byt upravit dle svých potřeb, představ a dle standardů bydlení současnosti.

V celém domě jsou nová plastová okna a vstupní dveře jsou opatřeny čipem. Plánuje se celkové zateplení budovy.

Díky své poloze nabízíme bydlení v klidné části Prahy, u vilové čtvrti plné zeleně a s širokou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. V blízkosti je OC Centrum, Poliklinika Spořilov, MŠ a ZŠ, Roztylské sady a Roztylské náměstí s kostelem sv. Anežky České.

Pro milovníky sportu je v blízkosti z jedné strany Hamerský rybník se sportovním areálem HAMR a z druhé západní strany se nachází Michelský les.

Věřím, že se z tohoto bytu může stát právě Váš domov.

Ráda Vám zodpovím všechny dotazy. Neváhejte mě kontaktovat a zamluvit si termín a čas prohlídky.

Budu se na Vás těšit.

RE/MAX G8 Reality

Kleinerova 1466, Kladno, 272 01