Prodej bytu 3+kk, OV, Smíchov

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi byt 3+kk s balkónem, s úžasnou atmosférou, nacházející se v samém srdci Smíchova, na náměstí 14. října.

Byt, který v nedávné době prošel kompletní rekonstrukcí, má dispozici 3+kk (o výměře 97m2) a je v osobním vlastnictví. Při rekonstrukci byla lehce pozměněna dispozice, dominantou bytu je nyní prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou (38,5m2) a vstupem na menší balkón. Kuchyňská linka je řešena s ostrůvkem na vaření a prostor obytné zóny je tak oddělen. Romantické duše jistě potěší možnost krbových kamen. Vstupy do dalších místností jsou na opačných koncích obývací pokoje. Prostornější místnost (o výměře 26m2) je využíván jako dětský pokoj, ložnice je o výměře 16,6 m2. Ze všech místností je výhled na náměstí 14.října, s dominantou novorenesančního kostela sv. Václava. Dětský pokoj díky rohovému umístění má ještě okna do krátké slepé uličky.

Koupelna je vybavena velkým sprchovým koutem, výklenkem na umístění pračky a sušičky a je v ní také kombinovaný plynový kotel, který zajišťuje teplo a teplou vodu. Toaleta je vedena odděleně. Dobré úložné prostory - zejména šatna na chodbě, dále v pokojích velké skříně a k bytu náleží také sklepní kóje.

Byt je situován do 4. patra (z celkových pěti) architektonicky zajímavého funkcionalistického domu z roku 1935. Ten prochází postupnou rekonstrukcí – již byla realizována nová střecha, výtah, byty jsou opatřeny novými dvojitými dřevěnými okny a jsou zrekonstruovány veškeré rozvody vody a odpadu. Na poslední fázi rekonstrukce jsou již prostředky připraveny ve fondu oprav - bude realizován nový větší výtah, nová fasáda. Velmi dobře fungující a zároveň hospodařící SVJ. Měsíční poplatky činní 5.594,-Kč (vč. FO 3.872,-Kč) a budou se časem snižovat.

Byt je v rezidenční oblasti Smíchova a stranou od uspěchaného Anděla, jehož výhody můžete naplno využívat. Dopravní uzel s metrem a několika tramvajemi, obchodní centrum, administrativní centrum městské části, nábřeží, restaurace a kavárny. To vše jen pár kroků od domu. Mateřská školka je dokonce hned ve vedlejším vchodě - nijak neruší majitele tohoto bytu.
Byt je prodáván za 9.950.000 Kč včetně veškeré provize a kompletních právních služeb. Protože je byt v osobním vlastnictví, je možné jej financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám můžeme v případě zájmu také pomoct.

Myšák reality

Pod Slovany 1887/14, Praha, 12800