Prodej bytu 3+kk v moderní rezidenci Zvonařka

Sterling reality Vám zprostředkuje prodej tichého bytu s dispozicí 3+kk v moderní rezidenci Zvonařka s recepcí, 24/7 hodinovou ostrahou, podzemním parkovacím stáním, soukromou zahradou a privátním bazénem. Rezidence je umístěna v klidné ulici v oblíbené lokalitě Vinohrad poskytující veškeré služby, množství upravené zeleně a rychlý přístup do centra.
Interiér bytu: z prostorné centrální vstupní chodby lze vstoupit do všech místností: obývacího pokoje s otevřenou kuchyní, koupelny (sprchový kout, umyvadlo, WC), hlavní ložnice a pracovny.
K vybavení patří světlá plovoucí podlaha (dlažba v koupelně,WC), dřevohliníková okna s izolačními dvojskly, koupelnová sanita, kuchyňská linka se spotřebiči, bezpečnostní vstupní dveře a satelitní příjem TV. K bytu přísluší garážové stání a možnost užívat krytý bazén, který je přístupný z bytu „suchou nohou“.
Výborná občanská vybavenost v těsném dosahu, samotná rezidence leží mimo městský ruch. Místo zpříjemňují i velké zelené plochy parku Grébovka nebo Folimanka.
Doručuji prohlídku.

Sterling reality s.r.o.

Lublaňská 1319/7, Praha 2, 120 00