Prodej bytu 4+kk, 178 m2, Praha - Nové Město, ul. Ve Smečkách, OV, 3.patro

Zájemcům o reprezentativní bydlení v centru nabízíme velký byt 4+kk o výměře 178 m2. Hlavní obytnou část bytu tvoří velkorysý obývací pokoj o výměře cca 58 m2 s krbem, propojený s odděleným kuchyňským koutem 13 m2 a vstupní halou 23 m2. Navazuje vybavená pracovna a dvě ložnice 17 a 13 m2, každá s velkou samostatnou koupelnou s vanou i sprchovým koutem. Kromě toho je k dispozici ještě další samostatné WC v hale, výhodou je také velká kapacita úložných prostor. Vzhledem k vnitřní dispozici lze byt využít i jako dvougenerační.

Byt prošel rekonstrukcí, byly položeny nové dřevěné podlahy a instalována moderní dřevěná okna se žaluziemi, vytápěn je plynovým kotlem, umístěným v technické místnosti společně s elektrickým boilerem na ohřev vody. Zájemci ocení také pohodlné garážové místo v domě v přízemí s přímým vjezdem z ulice, pro majitele bytu je dále k dispozici sauna v domě a také vnitřní bazén, ke kterému lze přikoupit spoluvlastnickým podíl.

Poloha domu v horní části ulice Ve Smečkách představuje bydlení pouhé 4 minuty chůze od Václavského náměstí, dostupnost všech tří tras metra, nabízí bezproblémové parkování i veškerou infrastrukturu přitom i překvapivě klidné bydlení s okny do vnitrobloku. Byt je volný, ihned k nastěhování.

Ponte reality s.r.o.

Novomlýnská 1373/5 , Praha 1 - Nové Město, 110 00