Prodej bytu 4+kk s balkonem a terasou,109 m2, dvě parkovací stání a sklep v ceně.

Luxusní byty s výhledem na Vltavu a Pražský hrad.
Nabízíme k prodeji dokončený byt č.--- dispozicí 4+kk (109 m2) s balkonem (8,9 m2), terasou (116,7 m2), sklepem a dvěma parkovacími stáními v lokalitě Rezidence Nad Vltavou, ihned k nastěhování.

Byt je vybaven klimatizací, zabezpečovacím zařízením, má kvalitní dřevěná Eurookna a luxusní koupelny. Podlahy a vnitřní dveře je stále možné vybrat ze široké nabídky standardů i nadstandardů a přizpůsobit si tak byt dle svých představ.

Projekt se nachází v dynamicky se rozvíjející lokalitě Holešovic, v bezprostřední blízkosti centra Prahy. Velkou výhodou je perfektní dopravní dostupnost. Exkluzivní byty zaujmou nejen luxusním standardem provedení, ale také romantickými výhledy na řeku, panorama Prahy, Pražský hrad a okolní pražské kopce. Dokonalou představu o unikátnosti bydlení v projektu umožní individuální návštěva konkrétního bytu, která vytvoří jasnou představu o budoucím bydlení v tomto výjimečném projektu. Prohlídku je možné domluvit každý pracovní den od 8 do 19 hod.

V sousedství se nachází řada restaurací, kaváren, obchodů a nejrůznějších služeb, ale také mnoho míst pro kulturní vyžití. K aktivní relaxaci pak vybízí blízkost Rohanského ostrova, který díky modernímu golfovému zázemí ocení zejména milovníci zeleného sportu. Cyklistům se zase doslova nabízí cyklostezky podél Vltavy.

Ceny jsou all inclusive a zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (parkovací stání, sklep), luxusní provedení Rezidence, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.

Největší výběr financování s možností užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny. Zvýhodněná hypotéka Central Group na 90% kupní ceny.

Kompletní nabídku a podrobné informace o projektu naleznete na webových stránkách společnosti. Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a je vyhrazeno právo na změny.

CENTRAL GROUP a.s.

Budova EMPIRIA, Na Strži 1702/65, Praha 4, 140 00