Prodej bytu 5 + kk, 320 m2, Za kovárnou, Dolní Měcholupy

Exkluzivně Vám nabízím k prodeji krásný byt v osobním vlastnictví dispozice 5+kk s výměrou 320 m2. Byt se nachází v 5.a 6.NP samostatného cihlového domu v atraktivní lokalitě Dolních Měcholup v klidné části ulice Za kovárnou. Jednotka sestává z koupelny, kuchyně, obývacího pokoje, chodby, šatny, koupelny, WC, komory, pokoje, fitness, jídelny, místnosti, místnosti, WC, předsíně, pokoje a pokoje. K bytové jednotce náleží včetně skladovací komory v 1.PP o velikosti 8 m2, terasa o velikosti 55 m2 a terasa o velikosti 8 m2, tyto nejsou započítány do celkové užitné plochy jednotky . V místě je veškerá občanská vybavenost včetně sportovišť či MHD. Bytový dům má 6 nadzemních podlaží a je celkově ve velmi dobrém stavu.

Městská část Dolní Měcholupy se nachází v jihovýchodní části hlavního města Prahy. Jedná se o městskou část s rozvinutou infrastrukturou a s rozšířenou nabídkou občanského vybavení.
Bytová jednotka je prodávána v rámci insolvenčního řízení, nebude tedy zatížena žádnými závazky. V případě zájmu lze koupit vybavení bytu za odhadní cenu.Zdarma zprostředkujeme financování nákupu prostřednictvím výhodné hypotéky.
Přijďte se podívat na Váš nový domov, určitě nebudete litovat.

RE/MAX Commercial Group

Sokolovská 270/201, Praha 9, 190 00