Prodej, byty/2+kk, 49 m2, Lukášova, Žižkov, 13000 Praha, Hlavní město Praha [ID 21359]

V exkluzivním zastoupení zprostředkujeme prodej bytu v klidné části ulice Lukášova na Praze 3 - Žižkově.

Byt o dispozici 2+kk a výměře 49 m2 (+ 5 m2 vlastní nebytový prostor + 4 m2 sklep) má největší výhodu ve svém umístění do vnitrobloku, který zaručuje naprosté soukromí a klid, a to i přes skutečnost, že se nachází v blízkosti centra Žižkova. Součástí příslušenství bytu je komora/šatna, která spolu s velkým sklepem poskytne potřebné úložné prostory. Velkým koníčkem majitelky bytu je design, což se odráží ve vkusném vybavení a uspořádání bytu. Jednotka je orientovaná na jihovýchod, tudíž Vás bude probouzet krásné ranní slunko a odpoledne již nezažijete horký žár, který mají sousedé na jihozápad.

Vnitroblok celého tohoto bloku je uzavřený, tj mají do něj přístup pouze obyvatelé bloku, kteří mají klíče.

Občanská vybavenost v okolí obsahuje vše, co si jen lze přát. Supermarket Billa s drogerií hned za rohem, nedaleko najdete mnoho kaváren, restaurací, velmi blízko umístěná je i pošta. Náměstí před domem z druhého rohu domu bylo nově upraven v moderním parkovém stylu, podobně jako vnitroblok, který skýtá jedno malé tajemství – jeden mnoha žižkovských kostelů ve vnitrobloku. 100 metrů od domu vede cyklostezka a procházky parkem Parukářka nebo přímo na Vítkově uspokojí i ty nejnáročnější.

Skvělá je i dostupnost. Na dopravní uzel, zastávku metra Florenc, sjedete za pár minut autobusem - zastávka (Tachovské náměstí) je 4 minuty od domu. Žižkovským tunelem projdete za čtvrt hodinu do Karlína.

V případě více vážných zájemců se o ceně bytu bude jednat. Případné financování pomocí hypotéčního úvěru pro Vás vyřídí naši skvělí hypotéční specialisté.