Prodej garsoniéry, Kolbenova, Praha 9 - Vysočany

Exklusivně nabízíme hezký byt 1+kk/garsonku o velikosti 27m2, v blízkosti tramvajové zastávky Poštovská, ulice Kolbenova, Praha 9, Vysočany. Vhodný např. na investici, startovací bydlení nebo k občasnému pobytu v Praze. Na chodbě je kuchyňka s dřezem, mikrovlnou troubou, lednicí a botník s dalšími úložnými prostory. Obytnou část tvoří pokoj, kde se pohodlně vejde sedací souprava se stolkem, pracovní stůl a skříně. Postel - dvojlůžko je odděleno závěsem a je na vyvýšeném patře v rohu místnosti. Tímto je prakticky vyřešeno klidné prostředí na spaní, dostatek úložných a skladovacích prostor ve skříních a pod patrem a zároveň lze jednoduše vytvořit alternativu příjemného obývacího pokoje.

Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, wc a přípojkou na pračku. Ohřev vody je zajištěn bojlerem, topení elektrickým přímotopem.

Velkou výhodou je dobrá dostupní dostupnost do centra - metro "B" Kolbenova je vzdáleno 2minuty, zastávka Poštovská před domem. V okolí je veškerá občanská vybavenost.

S případným financováním nemovitosti hypotečním úvěrem Vám pomůžeme. Přijďte na prohlídku.

Adomus - reality jinak

Bělohorská 659/198, Praha 6, 169 00