Prodej luxusního bytu 4+kk s terasou, 128 m2, dvougaráž a sklep v ceně.---

Exklusivní bydlení na Vinohradech - přímo u Národního muzea.

Prodej nového luxusního bytu 4+kk o velikosti 127,8 m2 s terasou 67,9 m2, sklepem a parkovacím stáním se nachází v 7 . patře domu v dolní části Královských Vinohrad, pouhých 300 metrů od Václavského náměstí.

Byt je dokončen v exkluzivním provedení Premium, které zahrnuje například klimatizaci, hydromasážní vanu, předokenní žaluzie, luxusní dřevěné temperované podlahy, exkluzivní koupelny s velkoformátovými obklady a dlažbou, zvýšené interiérové dveře a řadu dalších luxusních designových prvků. Bez jakéhokoliv příplatku můžete vybírat z mnoha typů kvalitních koupelen, podlah a vnitřních dveří a přizpůsobit si tak byt dle svých představ.

Bezpečnost rezidentů a jejich majetku zajišťuje zabezpečovací systém s pohybovými čidly v bytě i garážích a pancéřované vstupní dveře. Vnější fasády jsou obloženy kamenem, společné části jsou vybaveny luxusními obklady a dlažbami, skleněným zábradlím nebo velkými hliníkovými okny.

Každý pracovní den od 8 do 19 hodin je možné si telefonicky dohodnout nezávaznou individuální prohlídku.

Cena zahrnuje DPH, určené příslušenství k bytu (parkovací stání, sklep), exkluzivní provedení Premium, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.


Central group nabízí výběr financování s možností užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny nebo prostřednictvím zvýhodněné hypotéky až na 90% kupní ceny.

Kompletní nabídku a podrobné informace o projektu naleznete na webových stránkách společnosti. Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a je vyhrazeno právo na změny.

CENTRAL GROUP a.s.

Budova EMPIRIA, Na Strži 1702/65, Praha 4, 140 00