Prodej - moderní,nádherný,slunný,variabilní byt 2+kk (55,43m2),OV, žádaná lokalita Prahy 3

Exkluzívně nabízíme k prodeji nádherný, variabilní, moderní, slunný byt o dispozici 2+kk se vstupní bytovou chodbou a samostatnou koupelnou (sprchový kout) a WC.
Velmi zajímavě a netradičně řešený byt sestává ze samostatně uzavíratelné chodby (7,82m2) se vstupem do koupelny (4,28m2), dále z dominantní obývací části s kuchyňským koutem (plně vybavenou kuchyní, varná deska, digestoř, lednice – 21,73m2) a dalším pokojem (ložnicí – 21,6m2). Dominantními prvky bytu jsou veliká (i francouzská) okna, která poskytují maximální množství denního světla. Krytinou v pokojích je plovoucí podlaha, na chodbě a s koupelně je dlažba. Vstup do bytu je bezpečnostními dveřmi. Byt se nachází ve 2NP, je rohový v BD (31 schodů, výtah), BD má celkem 6NP a další PP. Výhled z bytu je je na dvě světové strany, na jih a západ přímo do klidného prostranství Komenského náměstí.

Byt nemá parkovací stání ani garáž, nemá balkon, výtah je v domě k dispozici.

Byt je plně a moderně vybaven (dálkový ohřev teplé vody, centrální topení).

Na chodbě domu blízko vstupu do bytu je k dispozici společná komora (3,55m2) k uskladnění potřebných věcí (kočárky, kola, lyže,…)
Lokalita v okolí bytu poskytuje veškeré potřebné a dostupné možnosti pro nákupy (supermarket Billa je přímo v tomtéž BD v 1.NP), v nejbližším okolí je lékárna, pošta, a další obchody (ulice Lukášova přímo navazuje na Koněvovu ulici) a prostory pro vycházky a venčení psů, a dále k trávení a provozování volnočasových aktivit, atd. Dopravní dostupnost do centra Prahy je vynikající (3 stanice busem na Florenc – 7 min. ze stanice Rokycanova – 2 min od vchodu do BD).

V případě zájmu jsem připraven Vám tento krásný byt na individuální prohlídce představit.

Byt bude prodán nejlepší nabídce.

RE/MAX G8 Reality

Rohanské nábřeží 678/27, Praha 8 - Karlín, 186 00