Prodej moderního bytu 2+kk (54,7m2), ulice Vorařská, Modřany - Praha 4

Nabízíme k prodeji pěkný, moderní byt o dispozici 2+kk a užitné ploše 54,7m2 v projektu Riviera Modřany. Byt sestává ze vstupní haly, komory, koupelny s vanou, ložnice s přístupem na lodžii (3,6m2) a obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje vede přístup na balkon (6,6m2). K bytu náleží také sklepní koje a kryté parkovací stání je možné k bytové jednotce dokoupit.

Byt je součástí nového rezidenčního projektu Riviéra Modřany, který nabízí kvalitní a komfortní bydlení bezprostředně obklopené zelení s atraktivními výhledy na Chuchelský háj, či do údolí Berounky. Zahájení stavby srpen 2019, k nastěhování do konce roku 2021.

Hybridní dispozice bytového domu je složena z klasické chodbové a pavlačové dispozice. Uprostřed domu tak vzniká prostorná schodišťová hala, vnitřní atrium osvětlené denním světlem, které vytváří kvalitní a bezpečné vnitřní prostředí.

Předností lokality je kompletní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Rychlé dopravní spojení s centrem města tramvajemi (za 15 minut) i snadným přístupem pro automobilovou dopravu s napojením na komunikace do centra, na městský okruh a také výpadové trasy dálnic a rychlostních komunikací.

Pro více informací o projektu kontaktujte makléře.

Reality Dvořák s.r.o.

Dlouhá třída 705/16, Praha 1 - Staré Město, 110 00