Prodej, rodinný dům 5+kk , Praha 5 - Řeporyje

Nabízíme k prodeji novostavbu RD v Praze 5 – Řeporyjích, ul. Horšovská.

Kolaudace: 2015, energetická třída: B – velmi úsporná.

Na dům navazuje garáž a dvě parkovací stání (zámková dlažba). Vjezd na parkovací stání a ke garáži je širokými elektrickými pojezdovými vraty na dálkové ovládání.

Pozemek okolo domu je plně oplocený, od sousedních pozemků oddělen rovněž vzrostlým živým plotem.

Upravená rovinatá zahrada je tak bezpečným místem pro hry vašich dětí nebo vnoučat, případně vašich domácích mazlíčků. Na zahradě je nainstalován automatický zavlažovací systém. Rozlehlá terasa se vstupem z obytné zóny je ideálním místem pro ranní kávu, grilování nebo venkovní posezení v kruhu rodinném či s přáteli. Terasu lemuje bezúdržbová skalka s okrasnými květinami. Zahrada byla vytvořena zahradním architektem.

Dispozice domu:
1.NP – vstupní hala, koupelna se sprchovým koutem a WC, otevřený koncept denní zóny (kuchyňský kout s barovým pultem, jídelna, obývací pokoj), pracovna/pokoj pro hosty, terasa
2.NP – hala, koupelna s vanou, samostatné WC, šatna, 3 ložnice

V domě a garáži je nainstalován zabezpečovací systém napojený na PCO. Systém má dálkové ovládání, kontrolu GSM a je doplněn v 1. NP venkovními bezpečnostními okenními roletami na dálkové ovládání.

Uspořádání domu je velmi praktické a zajišťuje pohodlné bydlení i pro vícečlennou rodinu. Dům se prodává včetně veškerého vybavení, které je stejně jako celá nemovitost velmi moderní a ve vynikajícím stavu. Bez nutnosti dalších investic tak můžete velmi brzy mít svůj nový domov.

Koupi tohoto domu doporučuji zejména těm klientům, kteří chtějí bydlet v novém moderním domě s centrem města prakticky na dosah ruky, zároveň však obklopeni přírodou, ale nechtějí ztrácet svůj čas při výstavbě nového domu nebo dokončování hrubé stavby.

Dům se nachází v klidné části města na začátku Dalajského a Prokopského údolí, které je ideálním místem pro provozování venkovních sportovních aktivit, případně pro procházky poklidnou přírodou. Pár minut chůze od domu je veškerá občanská vybavenost (restaurace, kavárny, sportoviště, obchody, škola, školka, lékař, atp.). Dobrá je rovněž dostupnost centra (metro 10 min autobusem, autobusová zastávka 3 min od domu, Smíchovské nádraží 10 min vlakem, zastávka vlaku 10 min od domu, městský okruh autem do 5 min, letiště Václava Havla 15 min autem). Městská část Praha – Řeporyje žije velmi kulturním životem a pořádá se zde po celý rok řada společenských akcí.

Přijďte se podívat na váš nový domov.

RE/MAX 4 you

Nám. 1. máje 95, Chomutov, 430 01