Prodej světlého bytu 4+kk v rezidenčním projektu Korunní Dvůr

Sterling reality Vám nabízí prodej bytu o dispozici 4+kk s lódžií, balkónem, dvěma parkovacími místy a sklepní kójí situovaný ve 4. patře v rezidenčním komplexu Korunní Dvůr s 24/7 hodinovou recepcí v blízkosti Paláce Flóra (10 minut v pěší vzdálenosti) s rychlou dostupností do centra Prahy ve vyhledávané pražské čtvrti Vinohrad. Projekt představuje originální spojení historických budov původního Měšťanského pivovaru s moderní zástavbou. Architektonickým smyslem bylo vytvořit bydlení v tiché zahradě uprostřed velkoměsta.
Interiér bytu: z prostorné centrální vstupní chodby lze vstoupit do všech místností: obývacího pokoje s otevřenou kuchyní a jižním balkoném, koupelny (sprchový kout, umyvadlo, WC), druhé koupelny (vana, 1 umyvadlo, přípojka na pračku a WC), hlavní ložnice s francouzským oknem, pracovny s balkonem a pokoje pro hosty.
K vybavení bytu náleží dřevěné podlahy (světlý dub), keramická mozaika, bezpečnostní dveře, video intercom, velkoformátová okna,
V areálu komplexu se nachází 24hodinová bezpečnostní služba, centrální dvůr s parkovou úpravou, dětské hřiště, kavárna, menší obchody a služby.
Lokalita nabízí veškeré služby v krátké docházkové vzdálenosti: poliklinika, lékárny, mateřské i základní školy, Nemocnice.

Sterling reality s.r.o.

Lublaňská 1319/7, Praha 2, 120 00