Prodej úžasného bytu 5+1 se 4 terasami - Praha 6

Představujeme vám úžasný byt, do kterého jednou vtančíte a už v něm zůstanete. Kvalita, pod kterou se podepsal architekt Vlado Milunić, autor mimo jiné i Tančícího domu a držitel ceny za nejlepší design od časopisu Time. Jsme naladěni na stejnou notu?

Mezonetový byt v posledním patře nádherné novostavby na Praze 6 je koncipovaný jako 5+1 (160 m2 byt + 70 m 2 terasy) se dvěma koupelnami a ještě mnohem víc. Pojďme se na to podívat podrobněji, abychom nevyskočili z rytmu.

V prvním patře se nachází byt 4+1. Každý ze čtyř pokojů má vlastní terasu. O nejlepší výhled se ale hádat nebudete, protože ze všech čtyř teras je stejně úžasný, byť trochu jiný výhled na Divokou Šárku a park s letohrádkem Hvězda. V prvním patře se rovněž nachází koupelna s vanou a samostatná toaleta. Když vystoupáte do druhého patra, najdete tu velký samostatný pokoj s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou a vstup do třetího patra, kde se nachází rozhledna s terasou, kde se můžete výhledem na 360° stupňů kochat celých 360 dní v roce a klidně ještě pět navíc.

Celková rozloha bytu je 180m², které se vytápí centrální kotelnou v domě a k bytu náleží ještě vlastní garáž a vlastní sklep/sklad o rozloze 15m². K tomu všemu blízkost obory Hvězda, Libockého rybníku, Ladronky, Divoké Šárky a strategické bydlení na Praze 6. Byt vám nabízíme za---č včetně právního servisu.

Dům se nachází v ulici Na Okraji, ale věříme, že se právě dostal do středu vašeho zájmu a prožijete v něm mnoho harmonicky čistých let a melodií!

Myšák reality

Pod Slovany 1887/14, Praha, 12800