Pronájem Praha, luxusní dům k pronájmu, Nebušice, zahrada, krytý bazén, garáž

Nabízíme k pronájmu luxusní nadstandardní vilu o užitné ploše 400 m2 s krytým vyhřívaným venkovním bazénem, zahradou 937 m2, prostornou garáží pro dva vozy a terasou, která je situována v klidné loka litě Prahy 6 - Nebušice. Dům je obklopen zelení.

V přízemí domu se nachází vstupní hala, plně vybavená kuchyň s komorou, jídelna, velký obývací pokoj s přímým vstupem na zahradu, 2 pokoje, koupelna a WC pro hosty. V patře se nachází hala, 6 ložnic, 3 koupelny, 2 šatny a úklidová místnost. Prádelna s pračkou a sušičkou. Na podlahách jsou dřevěné podlahy, dlažba a mramorové schody. Podlahové topení v přízemí. K dispozici vestavěné skříně s dostatkem úložných prostorů, alarm a satelitní TV připojení. V koupelně u hlavní ložnice je vířivka.

Zahrada má automatické zavlažování. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností - obchody, školy, pošta, supermarket Albert, restaurace a jiné. Skvělá dopravní dostupnost - autobusová zastávka 5 minut od domu, ze které se dostanete do 10 minut na metro "A" Dejvická.

Home Sweet Home

Politických vězňů 5/1511, Praha 1, 110 00