Pronájem vily 6+kk/B, 406 m², Praha 6 - Lysolaje

Nabízíme k pronájmu perfektně zařízenou rodinnou vilu se saunou a parkově upravenou zahradou. Vila se nachází v klidné a malebné části Prahy 6, v přírodním parku Šárka – Lysolaje s vlastním pozemkem. Nemovitost patří k uzavřenému komornímu areálu několika vil se soukromou ulicí, umístěnému vysoko nad Lysolajským údolím s nádhernými výhledy do širokého okolí.

Vila nabízí celkem 5 ložnic a 3 koupelny. V přízemí je prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, vchodem na zahradu, také pracovna, šatna, prádelna, toaleta pro hosty a vstupní hala. V prvním patře je hlavní ložnice s plně vybavenou koupelnou, dvě ložnice s šatnami, společným balkonem a přístupem na společné patro na spaní, velká šatna, koupelna s vanou a balkonem a hala s balkonem. V suterénu se nachází ložnice pro hosty s šatnou, koupelna se sprchou a sauna se zázemím.
Vybavení vily: klimatizace, dřevěné podlahy, podlahové vytápění v přízemí, oboustranný krb, vestavěné úložné prostory, spotřebiče Miele a Gaggenau, pračka, sušička, plynový kotel, videotelefon, alarm, na zahradě pergola a krb. Garáž pro dva až tři vozy.

Na zahradě se nachází trampolína, dětské hřiště, pískoviště. Zahrada je perfektně udržována.

Praha 6 Lysolaje má kompletní občanskou vybavenost, je vzdálená několik minut autem od centra Prahy 6. V okolí se nachází množství mezinárodních škol a školek. Lysolaje jsou obklopeny malebnou přírodou, ideální místo pro sportovní aktivity i kulturní vyžití.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

LUXENT s.r.o.

Pařížská 131/28, Praha 1 - Josefov, 110 00